Yhteystiedot

 

Info-puhelin: puh. 040 557 1530
Sähköposti: riretu(at)gmail.com

Internet-sivusto: http://riihimaenseudun.reuma-tules.fi
Facebook-sivut: www.facebook.com/groups/riretu/

Pankkiyhteys: FI18 4262 1120 0178 53

Jäseneksi liittymislomake

 

Hallituksen jäsenet vuoden 2017 vuosikokoukseen saakka 

Puheenjohtaja
Eila Aalto, Riihimäki, puh. 040 523 7731, eila.aalto2(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja
Pirjo Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 091 2491, pmkinen3(at)gmail.com

Sihteeri
Hannele Rajamäki, Riihimäki, puh. 0500 440 999, hannelerajamaki(at)outlook.com

Rahastonhoitaja
Eira Kurki, Riihimäki, puh. 0400 319 900, eirakurki(at)gmail.com

Eila Aalto  Pirjo Mäkinen  Hannele Rajamäki  Eira Kurki

Muut jäsenet
Marjatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com
Marjut Korajoki, Riihimäki, puh. 040 764 8010, marjut.korajoki(at)gmail.com
Erja Malin, Loppi, puh. 040 568 3547, erja.malin(at)pp.inet.fi
Esko Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 982 9440, emkinen1(at)gmail.com
Raija Pyyhtiä, Hausjärvi, puh. 040 847 0231 raija.pyyhtia(at)gmail.com

Varajäsenet
Tuula Kröger, Hausjärvi, puh. 044 511 9212, tuula.kroger(at)gmail.com
Aulikki Kemppi, Riihimäki, puh. 040 587 4916, aulikki.kemppi(at)iki.fi

Marjatta Halttunen  Marjut Korajoki  Erja Malin  Esko Mäkinen

Raija Pyyhtiä  Tuula Kröger  Aulikki Kemppi


Yhdistyksen muut toimijat

Jäsenasioiden hoitaja
Jaana Siltanen, puh. 041 478 1640 (parhaiten tavoitettavissa iltaisin), jaana.siltanen(at)gmail.com

Liikuntavastaava ja aluetyöryhmän jäsen
Marjatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com   

Aluetyöryhmän varajäsen
Marjut Korajoki, Riihimäki, puh. 040 764 8010, marjut.korajoki(at)gmail.com

Reumaliiton valtuuston varajäsen
Jarmo Heino, puh. 050 361 6533, jarmo.heimo(at)validia.fi

Lopen yhteyshenkilö
Erja Malin, Loppi, puh. 040 568 3547, erja.malin(at)pp.inet.fi

Hausjärven yhteyshenkilö
Sirkka Sandelin, Hausjärvi, puh. 0400 509001, sirkka.sandelin85(at)gmail.com

Kuntosalivastaava Ryttylässä
Raija Pyyhtiä, Ryttylä, puh. 040 847 0231, raija.pyyhtia(at)gmail.com

Käsityökerhon vastaava
Marja Pesonen, puh. 040 048 3846

Kahvilatapaamisten vastuuhenkilö
Marja Pesonen, puh. 040 048 3846 

Tiedotusvastaava, Järvamaan kummiyhdistyksen yhteyshenkilö
Laila Hatara, Riihimäki, puh. 045 639 8864, laila.hatara(at)elisanet.fi

Internet-sivujen ylläpitäjä
Heli Tammi, Ryttylä, puh. 040 5497 143, heli.tammi(at)tammiviestinta.fi, www.tammiviestinta.fi

Jaana Siltanen  Jarmo Heino  Marja Pesonen  Laila Hatara

 

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet ja palvelut

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet löytyvät täältä

Suomen Reumaliiton yhteystiedot sekä tietoja palveluista löydät Reumaliiton Internet-sivuilta.

 

 



Verkkototeutus: TammiViestintä - Ylläpito: Login