Yhteystiedot

 

Info-puhelin: puh. 040 557 1530
Sähköposti: riretu(at)gmail.com

Internet-sivusto: http://riihimaenseudun.reuma-tules.fi
Facebook-sivut: www.facebook.com/groups/riretu/

Pankkiyhteys: FI18 4262 1120 0178 53

Jäseneksi liittymislomake

 

Hallituksen jäsenet vuoden 2018 vuosikokoukseen saakka

Puheenjohtaja
Marjatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja
Pirjo Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 091 2491, pmkinen3(at)gmail.com

Sihteeri
Hannele Rajamäki, Riihimäki, puh. 0500 440 999, hannelerajamaki(at)outlook.com

Rahastonhoitaja
Eira Kurki, Riihimäki, puh. 0400 319 900, eirakurki(at)gmail.com

Marjatta Halttunen  Pirjo Mäkinen  Hannele Rajamäki  Eira Kurki


Muut jäsenet
Erja Malin, Loppi, puh. 040 568 3547, erja.malin(at)pp.inet.fi
Esko Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 982 9440, emkinen1(at)gmail.com
Raija Pyyhtiä, Hausjärvi, puh. 040 847 0231 raija.pyyhtia(at)gmail.com

Varajäsenet
Eila Aalto, Riihimäki, puh. 040 523 7731, eila.aalto2(at)gmail.com
Pentti Mäkinen, Hausjärvi, pentti-makinen(at)phnet.fi

Erja Malin  Esko Mäkinen  Raija Pyyhtiä  Eila Aalto

Pentti Mäkinen


Yhdistyksen muut toimijat

Jäsenasioiden hoitaja
Jaana Siltanen, puh. 041 478 1640 (parhaiten tavoitettavissa iltaisin), jaana.siltanen(at)gmail.com

Liikuntavastaava
Pirjo Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 091 2491,pmkinen3(at)gmail.com 

Aluetyöryhmän jäsen
Marjatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com 

Reumaliiton valtuuston varajäsen
Jarmo Heino, puh. 050 361 6533, jarmo.heimo(at)validia.fi

Lopen yhteyshenkilö
Erja Malin, Loppi, puh. 040 568 3547, erja.malin(at)pp.inet.fi

Hausjärven yhteyshenkilö
Sirkka Sandelin, Hausjärvi, puh. 0400 509001, sirkkasandelin85(at)gmail.com

Kuntosalivastaava Ryttylässä
Raija Pyyhtiä, Ryttylä, puh. 040 847 0231, raija.pyyhtia(at)gmail.com

Käsityökerhon vastaava
Marja Pesonen, puh. 040 048 3846

Kahvilatapaamisten vastuuhenkilö
Marja Pesonen, puh. 040 048 3846 

Fibro-vertaistukiryhmän vetäjä
Seija Solonen, puh.044 539 0121, seija.solonen(at)luukku.com
Varalla Jaana Forsman ja Leena Räikkönen

Järvamaan kummiyhdistyksen yhteyshenkilö
Laila Hatara, Riihimäki, puh. 045 639 8864, laila.hatara(at)elisanet.fi

Tiedotusvastaava
Marjut Korajoki, Riihimäki, puh. 040 764 8010, marjut.korajoki(at)gmail.com

Internet-sivujen ylläpitäjä
Heli Tammi, Ryttylä, puh. 040 5497 143, heli.tammi(at)tammiviestinta.fi, www.tammiviestinta.fi

Jaana Siltanen  Jarmo Heino  Marja Pesonen  Laila Hatara 

Marjut Korajoki  Heli Tammi

 

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet ja palvelut

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet löytyvät täältä

Suomen Reumaliiton yhteystiedot sekä tietoja palveluista löydät Reumaliiton Internet-sivuilta.

 

 



Verkkototeutus: TammiViestintä - Ylläpito: Login