Yhteystiedot

Yhteystiedot

Info-puhelin: puh. 040 557 1530
Sähköposti: riretu(at)gmail.com

Internet-sivusto: http://riihimaenseudun.reuma-tules.fi
Facebook-sivut: www.facebook.com/groups/riretu/

Pankkiyhteys: FI73 4108 0010 5450 05 – Huom: tilinumero muuttunut!

Jäseneksi liittymislomake

Hallituksen jäsenet vuoden 2019 vuosikokoukseen saakka

Puheenjohtaja
Marjatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja
Pirjo Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 091 2491, pmkinen3(at)gmail.com

Sihteeri
Hannele Rajamäki, Riihimäki, puh. 0500 440 999, hannelerajamaki(at)outlook.com

Rahastonhoitaja
Eira Kurki, Riihimäki, puh. 0400 319 900, eirakurki(at)gmail.com

Muut jäsenet
Esko Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 982 9440, emkinen1(at)gmail.com
Raija Pyyhtiä, Hausjärvi, puh. 040 847 0231, raija.pyyhtia(at)gmail.com
Seija Solonen, Riihimäki, puh. 044 539 0121, seija.solonen(at)luukku.com)

Varajäsenet
Eila Aalto, Riihimäki, puh. 040 523 7731, eila.aalto2(at)gmail.com
Anja Grönholm, Loppi, puh. 040 562 4856, anja.gronholm(at)pp.inet.fi

Yhdistyksen muut toimijat

Jäsenasioiden hoitaja
Eira Kurki, puh. 041 478 1640, jasenrek(at)gmail.com

Liikuntavastaava
Pirjo Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 091 2491,pmkinen3(at)gmail.com

Aluetyöryhmän jäsen
Marjatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com

Reumaliiton valtuuston jäsen
Jarmo Heino, puh. 050 361 6533, jarmoin(at)gmail.com

Lopen yhteyshenkilöt
Maija-Liisa Rintaluoma, puh. 050 567 8665
Anja Grönholm, anja.gronholm(at)pp.inet.fi

Hausjärven yhteyshenkilö
Sirkka Sandelin, Hausjärvi, puh. 0400 509001, sirkkasandelin85(at)gmail.com

Kuntosalivastaava Lopella
Leena Railo, puh. 040 758 8772, ritvaleena.railo(at)gmail.com

Kuntosalivastaava Ryttylässä
Raija Pyyhtiä, Ryttylä, puh. 040 847 0231, raija.pyyhtia(at)gmail.com

Käsityökerhon vastaava
Pirjo Ansamaa, puh. 050 353 4421, pirjo.ansamaa(at)luukku.com
Marja Pesonen, puh. 040 048 3846

Kahvilatapaamisten vastuuhenkilö
Marja Pesonen, puh. 040 048 3846

Fibro-vertaistukiryhmän vetäjä 
Seija Solonen, puh.044 539 0121, seija.solonen(at)luukku.com
Varalla Jaana Forsman ja Leena Räikkönen

Järvamaan kummiyhdistyksen yhteyshenkilö
Laila Hatara, Riihimäki, puh. 045 639 8864, laila.hatara(at)elisanet.fi

Internet-sivujen ylläpitäjä
Heli Tammi, Ryttylä, puh. 040 5497 143, heli.tammi(at)tammiviestinta.fi, www.tammiviestinta.fi

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet ja palvelut

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet löytyvät täältä.

Suomen Reumaliiton yhteystiedot sekä tietoja palveluista löydät Reumaliiton Internet-sivuilta.

Info-puhelin: puh. 040 557 1530
Sähköposti: riretu(at)gmail.com

Pankkiyhteys: FI73 4108 0010 5450 05