Yhteystiedot

Yhteystiedot

Info-puhelin: puh. 040 557 1530
Sähköposti: riretu(at)gmail.com

Internet-sivusto: https://riihimaenseudun.reuma-tules.fi/wp
Facebook-sivut: www.facebook.com/groups/riretu/

Pankkiyhteys: FI73 4108 0010 5450 05 – Huom: tilinumero muuttunut!

Jäseneksi liittymislomake

Hallituksen jäsenet vuoden 2020 vuosikokoukseen saakka

Puheenjohtaja
Jatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja
Pirjo Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 091 2491, pmkinen3(at)gmail.com

Sihteeri
Hannele Rajamäki, Riihimäki, puh. 0500 440 999, hannelerajamaki(at)outlook.com

Muut jäsenet
Esko Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 982 9440, emkinen1(at)gmail.com
Raija Pyyhtiä, Hausjärvi, puh. 040 847 0231, raija.pyyhtia(at)gmail.com
Seija Solonen, Riihimäki, puh. 044 539 0121, seija.solonen(at)luukku.com)
Marja Pullinen, puh 040 507 7376, pullinen.marja@luukku.com

Varajäsenet
Anja Grönholm, Loppi, puh. 040 562 4856, anja.gronholm(at)pp.inet.fi
Eira Kurki, Riihimäki, puh. 0400 319 900, eirakurki(at)gmail.com

Yhdistyksen muut toimijat

Rahastonhoitaja ja jäsenasioiden hoitaja
Eira Kurki, Riihimäki, puh. 0400 319 900, eirakurki(at)gmail.com, jasenrek(at)gmail.com

Aluetyöryhmän jäsen
Jatta Halttunen, Riihimäki, puh. 044 970 9393, jatta.halttunen(at)gmail.com

Reumaliiton valtuuston jäsen
Jarmo Heino, puh. 050 361 6533, jarmoin(at)gmail.com

Lopen yhteyshenkilöt
Maija-Liisa Rintaluoma, puh. 050 567 8665
Anja Grönholm, anja.gronholm(at)pp.inet.fi

Hausjärven yhteyshenkilö
Sirkka Sandelin, Hausjärvi, puh. 0400 509001, sirkkasandelin85(at)gmail.com

Liikuntavastaava
Pirjo Mäkinen, Riihimäki, puh. 044 091 2491,pmkinen3(at)gmail.com

Keilauksen vastuuhenkilö
Esko Mäkinen, puh. 044 982 9440, emkinen1(at)gmail.com

Kuntosalivastaava Lopella
Leena Railo, puh. 040 758 8772, ritvaleena.railo(at)gmail.com

Kuntosalivastaava Ryttylässä
Raija Pyyhtiä, Ryttylä, puh. 040 847 0231, raija.pyyhtia(at)gmail.com

Käsityökerhon vastaava
Pirjo Ansamaa, puh. 050 353 4421, pirjo.ansamaa(at)luukku.com
Marja Pesonen, puh. 040 048 3846

Kahvilatapaamisten vastuuhenkilö
Hannele Rajamäki, puh. 0500 440 999, hannelerajamaki(at)outlook.com

Reumasairaiden vertaistukija
Pirjo Mäkinen, puh. 044 0912491, pmkinen3(at)gmail.com

Fibro-Sjögren -vertaistukiryhmän vetäjä 
Seija Solonen, puh.044 539 0121, seija.solonen(at)luukku.com
Varalla Jaana Forsman ja Leena Räikkönen

Järvamaan kummiyhdistyksen yhteyshenkilö
Laila Hatara, Riihimäki, puh. 045 639 8864, laila.hatara(at)elisanet.fi

Internet-sivujen ylläpitäjä
Heli Tammi, Ryttylä, puh. 040 5497 143, heli.tammi(at)tammiviestinta.fi, www.tammiviestinta.fi

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet ja palvelut

Suomen Reumaliiton palvelupuhelimet löytyvät täältä.

Suomen Reumaliiton yhteystiedot sekä tietoja palveluista löydät Reumaliiton Internet-sivuilta.

Info-puhelin: puh. 040 557 1530
Sähköposti: riretu(at)gmail.com

Pankkiyhteys: FI73 4108 0010 5450 05